![Авдіївських комунальників «забронювали»](/uploads/news/resize/w/750x750/6uioc93rln5b5lch.jpeg)
Життя працівників КП "СЄЗ", які щоденно заступають на комунальну варту, знаходиться у небезпеці. Тому прийнято рішення забезпечити комунальників бронежилетами. Наразі броніки отримали вже 30% робітників комунального підприємства. Про це повідомляється на офіційній сторінці організації у Facebook.
![](/uploads/news/redactor/luevbgitlx4wraeu.jpeg)
Це стало можливим завдяки спільним зусиллям керівництва міста та небайдужих меценатів-волонтерів. Робота по забезпеченню людей засобами спецзахисту продовжується.
![](/uploads/news/redactor/hhxrwjx2bz0lfm3i.jpeg)
"Служба єдиного замовника" вдячна всім причетним за підтримку та турботу про життя та здоров'я наших співробітників, - зазначають робітники комунального підприємства.
![](/uploads/news/redactor/2wvkpoztxkr8j2qu.jpeg)