![Авдіївці ознайомилися з виставкою «КРИМ МАНДРУЄ. АВДІЇВКА»](/uploads/news/resize/w/750x750/johx63ypw1oa61xh.jpeg)
![Авдіївці ознайомилися з виставкою «КРИМ МАНДРУЄ. АВДІЇВКА»](/uploads/news/resize/w/750x750/nbcxuaddbl48whtu.jpeg)
![Авдіївці ознайомилися з виставкою «КРИМ МАНДРУЄ. АВДІЇВКА»](/uploads/news/resize/w/750x750/qcaiqrtszlpjxprj.jpeg)
![Авдіївці ознайомилися з виставкою «КРИМ МАНДРУЄ. АВДІЇВКА»](/uploads/news/resize/w/750x750/zzkjseg0eivd93ir.jpeg)
![Авдіївці ознайомилися з виставкою «КРИМ МАНДРУЄ. АВДІЇВКА»](/uploads/news/resize/w/750x750/ayt2nnui9smmwojg.jpeg)
![Авдіївці ознайомилися з виставкою «КРИМ МАНДРУЄ. АВДІЇВКА»](/uploads/news/resize/w/750x750/hwz0ar5weuojydzr.jpeg)
![Авдіївці ознайомилися з виставкою «КРИМ МАНДРУЄ. АВДІЇВКА»](/uploads/news/resize/w/750x750/7l4nr4rhi7eey1gm.jpeg)
Керівництво Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації відвідало Народний музей історії міста Авдіївка, де у межах проєкту «Шлях/Yol» представлена експозиція «Крим мандрує. Авдіївка». До культурного заходу долучилися і студенти місцевого училища.
Виставка складається зі світлин мальовничої Кримської природи, людей, артефактів, елементів національного вбрання киримли тощо.
За інформацією ВЦА завідувачка Музею Тетяна Переверзєва ознайомила присутніх з історією Криму, з культурою, досягненнями і традиціями кримсько-татарського народу, продемонструвала відео з пейзажами міст і відомих місць півострова з висоти пташиного польоту.
Всі охочі мають змогу відвідати виставку в Авдіївці, і «політати» над Бахчисараєм, Ялтою, Феодосією, Алуштою та іншими населеними пунктами Криму, згадати краєвиди і сповна насолодитися чарівною природою українського півострова.