![Дівчині з Авдіївки, позбавленої батьківського піклування, вручили ключі від нової квартири](/uploads/news/resize/w/750x750/kclps62tww6rhng1.jpeg)
![Дівчині з Авдіївки, позбавленої батьківського піклування, вручили ключі від нової квартири](/uploads/news/resize/w/750x750/el8bahxe8v1nfbmt.jpeg)
![Дівчині з Авдіївки, позбавленої батьківського піклування, вручили ключі від нової квартири](/uploads/news/resize/w/750x750/thvpxyijy639x2f5.jpeg)
![Дівчині з Авдіївки, позбавленої батьківського піклування, вручили ключі від нової квартири](/uploads/news/resize/w/750x750/zmcmsxgvht0n73as.jpeg)
![Дівчині з Авдіївки, позбавленої батьківського піклування, вручили ключі від нової квартири](/uploads/news/resize/w/750x750/gseh0tl3uxfhc1t2.jpeg)
![Дівчині з Авдіївки, позбавленої батьківського піклування, вручили ключі від нової квартири](/uploads/news/resize/w/750x750/buhih7iynmi3vf1a.jpeg)
![Дівчині з Авдіївки, позбавленої батьківського піклування, вручили ключі від нової квартири](/uploads/news/resize/w/750x750/wfbrhtmtddyxckdv.jpeg)
Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко та керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області Віталій Барабаш урочисто вручили сертифікат та ключі від квартири дівчині з Авдіївки з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.
За інформацією ВЦА зробити такий значущий подарунок – квартиру стало можливим завдяки реалізації Регіональної програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2021-2023 роки», а також завдяки плідній співпраці Донецької обласної державної адміністрації та Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області. Житло придбане на умовах співфінансування з обласного та місцевого бюджетів.
Після того, як юна представниця нашого міста отримала сертифікат і ключі від житла, вона зі словами вдячності звернулася до всіх присутніх. Дівчина подякувала тим, хто доклав чимало зусиль, аби зробити такий подарунок ще й напередодні Нового року, і зазначила, що одна з її найзаповітніших мрій здійснилася.