![Для дітей з "Іскорки" пройшов святковий захід з нагоди Дня Захисника України](/uploads/news/resize/w/750x750/0aacglqaykjiu9xu.jpeg)
![Для дітей з "Іскорки" пройшов святковий захід з нагоди Дня Захисника України](/uploads/news/resize/w/750x750/i6spisbo1gakyopi.jpeg)
![Для дітей з "Іскорки" пройшов святковий захід з нагоди Дня Захисника України](/uploads/news/resize/w/750x750/uu8fi5ipoo16fici.jpeg)
![Для дітей з "Іскорки" пройшов святковий захід з нагоди Дня Захисника України](/uploads/news/resize/w/750x750/j8hiqqur4cc5jqoh.jpeg)
Напередодні святкування Дня Захисника України, українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці у Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Іскорка» проведено святковий захід «Моя Україна – колиска козацької волі», повідомляє avdeevka.city за посиланням на ВЦА.
У ході святкового заходу діти ознайомились з історією походження свята, історією козацтва, вшанували мужність і героїзм захисників України. Юні авдіївці співали, танцювали гопака, демонстрували свою спритність, кмітливість та вміння в козацьких розвагах.