![До Міжнародного дня людей з інвалідністю авдіївська молодь допомогла по господарствуу підопічним Терцентру](/uploads/news/resize/w/750x750/wkttipcb44fh3bld.jpeg)
![До Міжнародного дня людей з інвалідністю авдіївська молодь допомогла по господарствуу підопічним Терцентру](/uploads/news/resize/w/750x750/yumay30ckszyztps.jpeg)
![До Міжнародного дня людей з інвалідністю авдіївська молодь допомогла по господарствуу підопічним Терцентру](/uploads/news/resize/w/750x750/pfa1dqo3srbexigl.jpeg)
![До Міжнародного дня людей з інвалідністю авдіївська молодь допомогла по господарствуу підопічним Терцентру](/uploads/news/resize/w/750x750/oqt3jrhinlqzu6jm.jpeg)
![До Міжнародного дня людей з інвалідністю авдіївська молодь допомогла по господарствуу підопічним Терцентру](/uploads/news/resize/w/750x750/hktnal3izqoayrzz.jpeg)
![До Міжнародного дня людей з інвалідністю авдіївська молодь допомогла по господарствуу підопічним Терцентру](/uploads/news/resize/w/750x750/jmfinp9utbsmdwje.jpeg)
![До Міжнародного дня людей з інвалідністю авдіївська молодь допомогла по господарствуу підопічним Терцентру](/uploads/news/resize/w/750x750/irgttaqfuptmtl60.jpeg)
Територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради з метою відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю було організовано допомогу по господарству підопічним з інвалідністю відділення соціальної допомоги вдома територіального центру із залученням рою «Характерники» учасників дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), повідомляє avdeevka.city.
Авдіївська молодь надала допомогу з прибирання листя, сміття, в обробітку присадибної ділянки, тощо.
За інформацією Територіального центру Авдіївської міської ради з метою надання соціально-психологічної підтримки, корекції соціальних наслідків психологічної проблеми, що виникла внаслідок набуття інвалідності та проведення заходів щодо емоційного та психологічного розвантаження, психологом закладу було відвідано підопічних з інвалідністю за місцем їхнього проживання. Спілкування із психологом проходило в теплій, дружній атмосфері з дотриманням всіх карантинних вимог.