![Родина з Авдіївки отримала подяку від голови ДонОДА до Дня усиновлення](/uploads/news/resize/w/750x750/uq94lt8pbmxiwodf.jpeg)
![Родина з Авдіївки отримала подяку від голови ДонОДА до Дня усиновлення](/uploads/news/resize/w/750x750/k2vslk7hcvq4ao6d.jpeg)
![Родина з Авдіївки отримала подяку від голови ДонОДА до Дня усиновлення](/uploads/news/resize/w/750x750/igjzyorowyiolo7s.jpeg)
Обласний захід до Дня усиновлення пройшов у Святогірську. Під час свята сім’ю піклувальників Людмилу та Василя Брожиків з Авдіївки нагородили листом подяки від голови Донецької облдержадміністрації Павла Кириленка за небайдуже ставлення до дітей, людяність, доброту, щедрість душі, милосердя, повідомляє avdeevka.city.
Участь у заході, який відбувся на базі комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини», взяли 25 сімей усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів територіальних громад області.
У межах заходу для присутніх протягом двох днів проводили тренінгові програми, майстер-класи, конкурси, спортивні змагання тощо.