![В Авдіївці для молодих педагогів провели тренінг «Добрий почин до успіху веде»](/uploads/news/resize/w/750x750/o7zcjuc9bg51ikbo.jpg)
![В Авдіївці для молодих педагогів провели тренінг «Добрий почин до успіху веде»](/uploads/news/resize/w/750x750/0nozfxx78z31row6.jpg)
![В Авдіївці для молодих педагогів провели тренінг «Добрий почин до успіху веде»](/uploads/news/resize/w/750x750/aawgxtjydom5aksj.jpg)
Тренінг для педагогів-початківців пройшов у Центрі професійного розвитку педагогічних працівників, повідомляє avdeevka.city.
Захід мав на меті допомогти учителям - спеціалістам після закінчення педагогічного навчального закладу без досвіду роботи та вчителям з невеликим досвідом роботи - виявити проблемні зони в особистісній і професійній сферах, підвищувати їхню мотивацію до саморозвитку й самореалізації, формувати навички групової співпраці.
Молоді педагоги активно включалися в роботу, висловлювали свої думки, проявляли неабиякий інтерес до запропонованих завдань. Кожен з учасників тренінгу досягнув своєї мети та відчув себе причетним до великої креативної родини педагогів міста.