![Волонтери з Київа відкрили представництво в Авдіївці](/uploads/news/resize/w/750x750/htjuu6th5waa5l7v.jpg)
![Волонтери з Київа відкрили представництво в Авдіївці](/uploads/news/resize/w/750x750/2nvl6klevnqepwaw.jpg)
![Волонтери з Київа відкрили представництво в Авдіївці](/uploads/news/resize/w/750x750/e5kt3hj2dkjivx2b.jpg)
![Волонтери з Київа відкрили представництво в Авдіївці](/uploads/news/resize/w/750x750/qkqvqucwqnhwiorl.jpg)
![Волонтери з Київа відкрили представництво в Авдіївці](/uploads/news/resize/w/750x750/f2jaccp3kamxuzcj.jpg)
![Волонтери з Київа відкрили представництво в Авдіївці](/uploads/news/resize/w/750x750/1xa1hhvzr6wwlaqd.jpg)
![Волонтери з Київа відкрили представництво в Авдіївці](/uploads/news/resize/w/750x750/dnzr8h7qgommfqzb.jpg)
Благодійна організація "Стіна народної пам'яті" займається системною доставкою ліків та їжі людям, які залишилися з різних причин в прифронтовій зоні, повідомляє avdeevka.city.
- Наше основне завдання не залишити людей без уваги і зробити їх життя хоча б трішечки легшим наскільки це можливе, - говорять представники організації.
Волонтери доставлють їжу, засоби гігієни і багато ще чого жителям Авдіївки та прилеглих сел.
- Якщо Маріуполь це ад, то Авдіївка передмістя аду. І в цьому жахітті вже довгих вісім років живуть ті, хто з різних причин не можуть залишити все і виїхати подалі від цього. Вони можуть розраховувати тільки на себе і волонтерів. Тому ми відкриваємо наше постійне представництво в Авдіївці, - наголосили у "Стіні народної пам'яті".