![Як авдіївці та очеретинці обживаються в Умані (ФОТОФАКТ)](/uploads/news/resize/w/750x750/8yttm42mjsbndoj8.jpg)
![Як авдіївці та очеретинці обживаються в Умані (ФОТОФАКТ)](/uploads/news/resize/w/750x750/prmik56edtfujpur.jpg)
![Як авдіївці та очеретинці обживаються в Умані (ФОТОФАКТ)](/uploads/news/resize/w/750x750/cjb54b3ar9yjjrzy.jpg)
![Як авдіївці та очеретинці обживаються в Умані (ФОТОФАКТ)](/uploads/news/resize/w/750x750/de0wqagdfw32wfam.jpg)
![Як авдіївці та очеретинці обживаються в Умані (ФОТОФАКТ)](/uploads/news/resize/w/750x750/muu0bh2al37yrck3.jpg)
![Як авдіївці та очеретинці обживаються в Умані (ФОТОФАКТ)](/uploads/news/resize/w/750x750/wxfh2mvffbaob4qp.jpg)
![Як авдіївці та очеретинці обживаються в Умані (ФОТОФАКТ)](/uploads/news/resize/w/750x750/wl90xdbzn9ig1hen.jpg)
![Як авдіївці та очеретинці обживаються в Умані (ФОТОФАКТ)](/uploads/news/resize/w/750x750/cjooqqoluwkvivze.jpg)
![Як авдіївці та очеретинці обживаються в Умані (ФОТОФАКТ)](/uploads/news/resize/w/750x750/jrl9ssm8zpawuli1.jpg)
![Як авдіївці та очеретинці обживаються в Умані (ФОТОФАКТ)](/uploads/news/resize/w/750x750/mjv8oxu8qwv3lebz.jpg)
![Як авдіївці та очеретинці обживаються в Умані (ФОТОФАКТ)](/uploads/news/resize/w/750x750/amqlq2juvi0pxm18.jpg)
![Як авдіївці та очеретинці обживаються в Умані (ФОТОФАКТ)](/uploads/news/resize/w/750x750/neyoema9tk4bp4gg.jpg)
![Як авдіївці та очеретинці обживаються в Умані (ФОТОФАКТ)](/uploads/news/resize/w/750x750/wb7zeu7dkizf3sgm.jpg)
![Як авдіївці та очеретинці обживаються в Умані (ФОТОФАКТ)](/uploads/news/resize/w/750x750/ktz5o309dmwk7a4e.jpg)
![Як авдіївці та очеретинці обживаються в Умані (ФОТОФАКТ)](/uploads/news/resize/w/750x750/8cbnzbwtw14m5l2j.jpg)
Мешканці Авдіївки та Очеретинської громади, які у п'ятницю, 12 серпня, евакуювалися до Умані, потроху оговтуються від тривалої дороги та від жахіть, які їм довелося пережити протягом півроку в умовах постійних ворожих обстрілів. В цьому людям допомагають представники влади та управління соціального захисту населення. Про це повідомили у АвМВА.
Наразі люди вже оформили в Умані статус внутрішньо переміщених осіб, що дасть їм змогу отримувати соцвиплати.
Допомога надається щомісячно з місяця звернення (за повний місяць незалежно від дати звернення) на кожну ВПО, відомості про яку включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, у таких розмірах:
для осіб з інвалідністю та дітей - 3000 гривень;
для інших осіб - 2000 гривень.
Триває заселення авдіївців та очеретинців у відремонтовані приміщення міських об'єктів, які були спеціально виділені для цього міською владою. Люди ще обживаються та звикають до нових для себе умов.
Нагадаємо, евакуація і розміщення - безкоштовні. Для запису звертайтеся за телефонами: 050 959 22 14, 095 600 40 26.