Юні спортсмени міської ДЮСШ стали переможцями у змаганнях з дворового футболу Юні спортсмени міської ДЮСШ стали переможцями у змаганнях з дворового футболу Юні спортсмени міської ДЮСШ стали переможцями у змаганнях з дворового футболу Юні спортсмени міської ДЮСШ стали переможцями у змаганнях з дворового футболу
Міські змагання з дворового футболу серед дітей 2011-2012 років народження відбулися на міні-футбольному полі зі штучним покриттям, яке місту подарував Авдіївський коксохім, повідомляє avdeevka.city.

У турнірі взяли участь шість місцевих команд. Змагання пройшли в дружній атмосфері зі спортивним запалом та прагненням до перемоги. Увесь призовий фонд дістався вихованцям тренера міської дитячо-юнацької спортивної школи Михайла Полянського. Переможці отримали кубки, грамоти, медалі, пам’ятні призи. А учасники - солодкі подарунки.
Організатором дитячого футбольного свята виступив Авдіївський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».