Авдіївська міська військова адміністрація продовжує збір інформації щодо руйнувань внаслідок збройної агресії Російської Федерації будинків, квартир, адміністративних будівель, об’єктів бізнесу та інших об’єктів власності жителів міста.
![](/uploads/news/redactor/eqvn5pjmr6squcxv.jpeg)
Збір інформації, щодо вищевказаних руйнувань, з метою систематизації та своєчасного складання документів, які підтверджують руйнування внаслідок проведення бойових дій на території Авдіївської територіальної громади. В подальшому всі складені документи будуть використані для підтвердження фактів руйнування житла та надання компенсації за зруйноване житло.
Для заповнення форми НЕ ПОТРІБНО їхати в місто Авдіївка та оглядати свою власність, наражати себе на небезпеку, робити фотознімки (чи просити про це інших людей), достатньо передивитись фото відео матеріали які вже є в мережі інтернет, та якщо ви побачили свій будинок чи квартиру на фото/відео матеріалу надати ці дані в формі (посилання нижче). Якщо у вас є технічна можливість чи навички можете зробити стопкадр відео чи зберегти фотознімки з мережі інтернет та додати їх до форми.
Власники пошкоджених або зруйнованих об’єктів, незалежно від форми власності, мають можливість заповнити гугл- форму, на підставі якої будуть складені відповідні довідки. Також ви маєте можливість (за наявності) додати фотоматеріали відповідних руйнувань у вищезазначену форму.
ЗВЕРТАЄМО ОСОБЛИВУ УВАГУ, ЩО ФОРМА ЗАПОВНЮЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ! Прізвище, ім‘я та по батькові згідно з паспортними даними!
Форма для заповнення доступна за посиланням – https://forms.gle/mJkbob7s2Mf7koKEA
(При введені інформації з персонального комп’ютеру буває не вдається загрузити фотографії. Якщо трапилась дана помилка, спробуйте заповнити форму через мобільний пристрій чи відправити фото на електронну скриньку з зазначенням адреси зруйнованого об’єкту).
Якщо ви вже заповнювали дану форму, то заповнювати додатково не потрібно! Заповнюйте ще раз тільки у випадках коли ваш об’єкт нерухомості зазнав додаткових суттєвих руйнувань, або у вас з’явились фотоматеріали зруйнованого об’єкту.
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ: на теперішній час видача довідок не проводиться, але важливо зафіксувати руйнування Вашого об’єкту власності. З годом за контактними даними що ви надаєте в формі з Вами зв’яжуться та вам буде надана можливість отримання відповідної довідки.
Також рекомендуємо вам подати повідомлення про пошкоджене майно через портал ДІЯ за посиланням https://diia.gov.ua/services/poshkodzhene-majno або через мобільний додаток ДІЯ.
Для зв’язку з фахівцями Авдіївської міської ВА які складають відповідні довідки, ви маєте можливість звернутись за допомогою офіційної електронної скриньки еmail: [email protected] чи за телефоном (або месенджеру Viber) 0951639081.