![Попри складні обставини авдіївські комунальники вийшли прибирати місто (ФОТОФАКТ)](/uploads/news/resize/w/750x750/u0guce97rzamo4ow.jpeg)
Сьогодні команда комунального підприємства «Служба єдиного замовника» знов на своєму робочому місці, всупереч вкрай складній ситуації в місті. Наразі триває прибирання закріплених ділянок. Про це повідомляється на сторінці організації у Facebook.
![](/uploads/news/redactor/n0x5vfzjumebe0zk.jpeg)
![](/uploads/news/redactor/xt7navnjbnzhdelv.jpeg)
Навесні роботи у сфері благоустрою значно більшає. Адже до звичного обсягу робіт додається догляд за зеленими насадженнями на території Авдіївки. Попри складні обставини комунальники працюють на користь громади та чистоти рідного міста.