![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/okbddjwn57wlw5nq.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/3bbunygpxkji5imu.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/aav2fhz08jurfjoz.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/vemvpbturhj2ypbk.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/hjoerzseuegbiwie.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/xjciwh0qtr6fxrvm.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/dcdtvj5zshdqma1p.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/hlzwan0irevkbls7.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/shacz9lbznxf5x1n.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/c6zqqwdve9hae4ab.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/vsqzsphq1w399jyb.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/mckjb0y8lhrr0ove.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/g8t2aycelbcs9sok.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/ae2zqvuhmdkl3w5k.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/gprxzultz1vsydw1.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/ndtkutaolg4jiz5u.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/upas5cdarpd4deky.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/tkm9bm9kgdclx0ve.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/hegsshbum7exsx43.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/vhduqy6ql35q06dg.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/65kwcysghzqwe17s.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/gbxy0eo2bsblcjw6.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/9ohjnjy8ub0e4pyx.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/lvlywoe0da3pfqmr.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/m63cbxuobp9eley3.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/97zejdobtrg6g1em.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/q97vsdvkuibrtdgf.jpeg)
![Авдіївські школярі продемонстрували свої зіркові таланти на творчому конкурсі](/uploads/news/resize/w/750x750/v5du0znz1tsz6ya2.jpeg)
Протягом кількох днів у загальнооствітній школі №6 в Авдіївці відбувався конкурс дитячої художньої самодіяльності «Ти-зірка». До суддівської колегії, окрім директора навчального закладу, начальниці міського відділу освіти, педагогів та викладачів вокалу і хореографії, увійшли і представники керівництва Авдіївської міської ВЦА, повідомляє avdeevka.city за посиланням на ВЦА.
Усі діти показали яскраві номери і щирі емоції.
Конкурсна комісія визначить переможців найближчим часом.
Детальніше – у фотозвіті (фото з офіційного сайту ВЦА).