![Чи приходитимуть українцям повістки у додатку «Дія»? Роз’яснення](/uploads/news/resize/w/750x750/ypxeaqi8ud9p2so5.jpeg)
Тиждень тому в інтернеті почала поширюватися інформація про нову опцію в «Дії» — електронні повістки.
Зазначалося, що розсилання електронних повісток через мобільний додаток спростить відносини між призовниками та військкоматами, а також дозволить державі щороку економити мільйони гривень, які витрачаються на паперові повістки та поштові послуги з їхнього розсилання. Пресслужба Мінцифри зробила офіційну заяву щодо цієї інформації.
Виявилось, що ця інформація не відповідає дійсності. Це фейк, який, з очевидних причин, надто активно розповсюджується в мережі.
Важливо пам’ятати, що вручати повістки можна лише особисто до рук. Також у пресслужбі закликають надалі будь-яку інформацію про оновлення в «Дії» брати з офіційних джерел, тобто на сайті Мінцифри або на офіційних сторінках у соціальних мережах.
«Уточнили у команди. Ми такої інформації не можемо підтвердити. Не знаємо, хто її розповсюджує», – повідомила представниця прес-служби.