![Діти з Авдіївки створили птаха Перемоги](/uploads/news/resize/w/750x750/2xzfzqtpme7pkrlu.jpg)
![Діти з Авдіївки створили птаха Перемоги](/uploads/news/resize/w/750x750/l7muop4fz8tk3laq.jpg)
![Діти з Авдіївки створили птаха Перемоги](/uploads/news/resize/w/750x750/moaij7saflqwwadl.jpg)
![Діти з Авдіївки створили птаха Перемоги](/uploads/news/resize/w/750x750/xmcq3uazfebfuc7w.jpg)
В Умані працівники соціального ХАБу "Авдіївка. Вільні люди. Так було, так буде" організували проведення майстер-класу для дітей переселенців з виготовлення птаха Перемоги.
Українські традиційні види декоративно-прикладного мистецтва певний час були забуті. Сьогодні, в такі важки воєнні часи, маємо можливість спостерігати період стрімкого відродження української нації, культури, народних ремесел.
Діти з великим задоволенням створювали свої вироби, закладаючи в них ідею міцної єдиної Україні та жадану Перемогу.