![Донеччина отримала вакцину виробництва Pfizer-BioNTech та китайської компанії Sinovac Biotech](/uploads/news/resize/w/750x750/spoaepomip9rn04t.jpeg)
![Донеччина отримала вакцину виробництва Pfizer-BioNTech та китайської компанії Sinovac Biotech](/uploads/news/resize/w/750x750/3l7wpwdw6jivmaij.jpeg)
![Донеччина отримала вакцину виробництва Pfizer-BioNTech та китайської компанії Sinovac Biotech](/uploads/news/resize/w/750x750/nc4u3aoq5nnpztjw.jpeg)
![Донеччина отримала вакцину виробництва Pfizer-BioNTech та китайської компанії Sinovac Biotech](/uploads/news/resize/w/750x750/0lxjfzytvup77szt.jpeg)
![Донеччина отримала вакцину виробництва Pfizer-BioNTech та китайської компанії Sinovac Biotech](/uploads/news/resize/w/750x750/zw2g3y34mtx9qafi.jpeg)
Донецька область отримала вакцину Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech та вакцину CoronaVac китайської компанії Sinovac Biotech. Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області, повідомляє avdeevka.city.
«Донецька область у неділю отримала вакцину виробництва Pfizer-BioNTech (Бельгія) та вчора – вакцину CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. Вакцинація у Донецькій області здійснюється безкоштовно, з дотриманням вимог Дорожньої карти, яка затверджена відповідним наказом МОЗ України», - зазначив Олександр Педенко.
Донецька область отримала для першого щеплення 1170 доз вакцини Pfizer-BioNTech. Нею щепитимуть персонал і мешканців будинків для літніх людей, працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників.
Вакцина CoronaVac отримана у кількості 10320 доз (для першого та другого щеплення). Нею щеплюють маломобільні групи населення, людей з інвалідністю й тих, хто за ними доглядає. Крім того, цю вакцину отримають освітяни, які будуть залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, та співробітники патрульної поліції.