![Міжнародний штаб допомоги українцям передав в Авдіївку мікроавтобус і гумдопомогу](/uploads/news/resize/w/750x750/vrwnvahr8m0kmhnl.jpg)
![Міжнародний штаб допомоги українцям передав в Авдіївку мікроавтобус і гумдопомогу](/uploads/news/resize/w/750x750/wohv0lwnveybg4bi.jpg)
![Міжнародний штаб допомоги українцям передав в Авдіївку мікроавтобус і гумдопомогу](/uploads/news/resize/w/750x750/olfbgvnslcjl6y6c.jpg)
В межах ініціативи «1000 автомобілів свободи» команда «Міжнародного штабу допомоги українцям» (МШДУ) на чолі з Ганною Крисюк передала Авдіївській МВА бус для доставки гуманітарних вантажів до мешканців Авдіївської громади.
Бус небайдужі волонтери наповнили гуманітарною допомогою: спальниками, бронежилетами від «ЛОК - Львівський Оборонний Кластер», пледами, аптечками, а також продуктовими наборами, хлібом, печивом, варениками і тушонкою.