![Переселенцям з Авдіївки надають психологічну допомогу в Умані](/uploads/news/resize/w/750x750/cdgwe2flwkcax4us.jpg)
За сприяння Уманської міської ради і управління праці та соціального захисту населення було проведено тренінг на тему "Кризова допомога. Де знайти ресурс?". Зустріч була організована в форматі відкритого спілкування психологами мобільної бригади соціально – психологічної допомоги.
Після закінчення спілкування та практичних занять гостей чекав приємний сюрприз з чаюванням та смаколиками.
Подібні заходи будуть надалі проводитись регулярно кожної п'ятниці о 15-00.