![Пластуни Авдіївки зробили для українських захисників браслети-обереги](/uploads/news/resize/w/750x750/6pxfkoljekenycxb.jpg)
![Пластуни Авдіївки зробили для українських захисників браслети-обереги](/uploads/news/resize/w/750x750/bxmufepxnvuv3to5.jpg)
![Пластуни Авдіївки зробили для українських захисників браслети-обереги](/uploads/news/resize/w/750x750/ixtjnkw6s34v1tdd.jpg)
Майстер-класі з виготовлення патріотичних браслетів пройшов в Центральній дитячій бібліотеці Павлограда. Діти з Пласт-Національної скаутської організації України станиці Вербуватівка разом з авдіївцями із задоволенням взяли участь у творчій майстерні, повідомляє avdeevka.city.
Діти щиро вірять, що обереги зігріватимуть серця бійців та підтримають їх віру у нашу перемогу.
Обереги українським воїнам передасть голова ГО «Центр інноваційного розвитку «Персона», волонтерка Олена Кочанова.