![Український гурт Kalush Orchestra пройшов у фінал "Євробачення-2022"](/uploads/news/resize/w/750x750/qxmpvudjghsbscql.png)
Український гурт Kalush Orchestra пройшов у фінал Міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2022" у Турині (Італія).
Вчора, 10 травня в Турині пройшов перший півфінал Міжнародного конкурсу "Євробачення-2022". У ньому виступали 17 учасників, з яких обрали 10 тих, хто виборюватиме перемогу у фіналі конкурсу.
Український гурт Kalush Orchestra з піснею Stefania виступав під номером шість. За результатами першого півфіналу Україна пройшла у фінал, що відбудеться 14 травня.