![В Авдіївці урочисто відзначили День місцевого врядування](/uploads/news/resize/w/750x750/z8ibly8jmwta8ojl.jpg)
![В Авдіївці урочисто відзначили День місцевого врядування](/uploads/news/resize/w/750x750/mhvcn2gq1l2mt76t.jpg)
![В Авдіївці урочисто відзначили День місцевого врядування](/uploads/news/resize/w/750x750/yiy9xdn1dqti506o.jpg)
![В Авдіївці урочисто відзначили День місцевого врядування](/uploads/news/resize/w/750x750/klgzbuaahwjgdycd.jpg)
![В Авдіївці урочисто відзначили День місцевого врядування](/uploads/news/resize/w/750x750/n5jzz2wgsoslbcrn.jpg)
![В Авдіївці урочисто відзначили День місцевого врядування](/uploads/news/resize/w/750x750/lshqya7szfrfu0tu.jpg)
![В Авдіївці урочисто відзначили День місцевого врядування](/uploads/news/resize/w/750x750/t70gmzsck4cw5ak1.jpg)
![В Авдіївці урочисто відзначили День місцевого врядування](/uploads/news/resize/w/750x750/ud5jrdtxzjs9m2sm.jpg)
Сьогодні, у День місцевого самоврядування, в актовій залі військово-цивільної адміністрації відбулись урочистості, в яких взяли участь представники ВЦА, комунальних підприємств, організацій, установ міста, повідомляє avdeevka.city.
Як повідомляється на сайті ВЦА, з вітальною промовою до присутніх звернувся очільник міста Віталій Барабаш. У своєму виступі він подякував присутнім за непросту і дуже відповідальну роботу, завдяки якій в місті реалізується багато добрих справ. Побажав плідної праці на благо громади, благополуччя та подальших успіхів у роботі.
З нагоди свята найкращих представників місцевого самоврядування нагородили фірмовими наручними годинниками з гравіюванням ВЦА, іменними шкіряними теками для документів, почесними грамотами та подяками, квітами.