Вибух у Харківській області не несе загрози місцевому населенню. Концентрація хімічних речовин в районі вибуху - в межах норми. Дані встановлені фахівцями, повідомляє начальник ДонОВА Павло Кириленко.
За оперативною інформацією, сьогодні вдень російський снаряд влучив у склад на території Харківщини, де, за попередньою інформацію, зберігалася аміачна селітра. Мешканці півночі Донеччини бачили великий стовп диму, який міг налякати, однак причин для паніки немає.
![](/uploads/news/redactor/lam18j74pxtz2ogq.jpg)
"Аміачна селітра не відноситься до небезпечних хімічних речовин, а найбільша концентрація її після вибуху - у хмарі, що досягає 200-500 метрів від епіцентру. Загрози для населення цей вибух не становить. Населені пункти Донецької області в зону розповсюдження хмари не потрапляють. Наразі фахівці вже встановлюють, якої шкоди було завдано довкіллю. Ситуація під контролем", - повідомив очільник області.