![Ювенальні поліцейські Авдіївки провели рейд «Зачини вікно - врятуй дитину!»](/uploads/news/resize/w/750x750/6oqzntoftdcoppnv.jpeg)
![Ювенальні поліцейські Авдіївки провели рейд «Зачини вікно - врятуй дитину!»](/uploads/news/resize/w/750x750/4jy6ubul64e9somp.jpeg)
Авдіївські поліцейські вирушили на вулиці міста аби розповісти дорослим про небезпеку, яка може підстерігати дітей через залишені відкриті вікна в будинках, повідомляє avdeevka.city за посиланням на Покровське районне управління поліції Донецької області.
Під час акцій поліцейські розказували перехожим про випадки, коли через необачність батьків діти випадали з вікон, внаслідок чого отримували важкі травми, а іноді й гинули. Правоохоронці застерігали батьків не залишати своїх маленьких дітей самих у кімнаті з відкритим вікном, а також нагадували, що москітні сітки – не є захистом від можливого випадіння.
Крім того, поліцейські вручали інформаційні листівки «Зачини вікно - врятуй дитину!»