![Жителі Авдіївки отримали різнобічну гуманітарну допомогу](/uploads/news/resize/w/750x750/apae9x9lcmeftsnq.jpg)
![Жителі Авдіївки отримали різнобічну гуманітарну допомогу](/uploads/news/resize/w/750x750/kqqxhfnoii122bwv.jpg)
Мікс наборів від «Лікарів без кордонів», організацій World Central Kitchen та UNICEF видали цього тижня переселенцям з Авдіївки, які виїхали з рідного міста і тимчасово мешкають у Покровську і Мирнограді.
До складу гуманітарки увійшли теплі ковдри, продуктові та гігієнічні набори, а також пластикові каністри для води.
Особисто перевірити процес роздачі допомоги приїхав начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш разом із заступником Сергієм Легеньким. Очільник Авдіївки поспілкувався з людьми, почув потреби, а ще - спробував вмовити людей у черзі не вертатись поки що до Авдіївки, аргументуючи свої слова десятками щоденних зведень про обстріли міста.