![Жителі Авдіївки отримують дрова, буржуйки і паливні брикети](/uploads/news/resize/w/750x750/8ykyqlzkdmxm5ryl.jpg)
![Жителі Авдіївки отримують дрова, буржуйки і паливні брикети](/uploads/news/resize/w/750x750/lwwid5r3gz4gzb3s.jpg)
![Жителі Авдіївки отримують дрова, буржуйки і паливні брикети](/uploads/news/resize/w/750x750/xjn1ktdyqecj3mt3.jpg)
![Жителі Авдіївки отримують дрова, буржуйки і паливні брикети](/uploads/news/resize/w/750x750/cgs8tvffmdkfdlmm.jpg)
![Жителі Авдіївки отримують дрова, буржуйки і паливні брикети](/uploads/news/resize/w/750x750/6xnf9ywxwelfbkmx.jpg)
Наразі триває видача якісної деревини (дров твердих порід) безпосередньо в Авдіївці. Поставки Авдіївська МВА здійснює за підтримки співробітників ДСНС. Як і минулого разу, першочергово дровами забезпечили незахищені верстви населення.
З питань стосовно отримання деревини в Авдіївці потрібно звертатися до Управління соцзахисту населення міста за телефоном: 095 600 40 26.
ГО «Сильні громади» поставила для Авдіївки 50 якісних компактних пічок буржуйок з комплектами вытяжних труб і півсотні тон паливних брикетів. На даний час вже понад 30 осіб отримали пічки і паливо. Роздача триває. На черзі - наступна поставка.